Громадська організація «Фонд розвитку «Шевченків край» у співпраці з проектом «Київський діалог» запланувала проведення тренінгу «Соціальні мережі як майданчик для ефективного діалогу між муніципальними організаціями та громадою».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Молода Черкащина».

Спікером на тренінгу виступить відома черкаська блогерка та громадська активістка, засновниця «Школи особистого брендингу» Олена Литвинова.

Під час заходу присутнім детально розкажуть про те, як створити особисту та бізнес-сторінку у фейсбуці; як працюють алгоритми фейсбуку; які види контенту існують; який контент отримує найбільше охоплення аудиторії; який час є найбільш вдалим для дописів; як вдало поєднувати професійні дописи із особистими.

Після тренінгу учасники будуть вміти робити технічне налаштування особистої та бізнес-сторінки; складати контент-план; опрацьовувати інформаційні приводи з урахуванням особливостей соцмереж; знаходити потенційно зацікавлену аудиторію в соцмережах; створювати комьюніті навколо теми/проекту/організації.

Захід відбудеться 4 квітня із 9.00 до 14.00 на базі офісу «Енергокліматичної агенції» за адресою: м.Канів, вул.О.Кошового, 2, 3-й поверх ТЦ «Універсам».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відбудеться семінар для ОСББ: «Як зменшити витрати на опалення у багатоквартирному будинку».