Канівчанка Тетяна Донець  провела свій перший благодійний фортепіанний концерт у світлій залі музею Тараса Шевченка, зігравши відомі класичні твори композиторів XVIII - XIX ст. на раритетному інструменті, якому у наступному році виповниться 125 років.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію у Facebook.

Дівчина – студентка Jerusalem Academy of Music and Dance named S. Rubin, стипендіат Програми камерної музики для кращих студентів академії від спонсорів Юнеси та Сораї Назаріян.

Перший виступ Тетяни Донець на великій сцені відбувся в Черкаській філармонії у рамках циклу «Юні музиканти грають з симфонічним оркестром» ще в 2010-му році, тоді ще зовсім маленька тендітна дівчинка вразила всіх своїм впевненим виконанням Концерту Ре-мажор Йозефа Гайдна. Розквітав талант Тані завдяки титанічній, щоденній наполегливій праці під керівництвом її першої вчительки - мами Наталі Іванівни, викладача Канівської ДШМ. А потім була школа ім.Лисенка з видатним педагогом і чудовою людиною, професором Наталією Гриднєвою. Зараз Таня учениця легендарної піаністки Оксани Яблонської.

«Приїхавши на декілька тижнів додому, вже встигла виступити з симфонічним оркестром Черкаської обласної філармонії, блискуче виконавши Концерт для фортепіано з оркестром №4 Л. Бетховена, та з радістю погодилася провести свій перший благодійний концерт у Каневі на Тарасовій горі, під час якого було започатковано збір коштів для відпочинку діток з ДЦП та членів їхніх родин влітку 2020 року у таборі Maximum (м.Золотоноша)», - зазначає у своєму пості Олена Делікатна.
Під час благодійного концерту канівчани та працівники музею зібрали 3010 грн.

«Маємо гарний початок доброї справи! Кожен з нас може долучитися до неї, зробивши можливим відпочинок особливих дітей Канева та району цікавим і корисним на одній із кращих створених за останні роки баз відпочинку в Україні.

Після виступу Таня зазначила, що в її Академії створені всі умови для навчання обдарованих студентів з інвалідністю, і вона мріє про можливість створення належних умов для навчання та відпочинку особливих діток в Україні, і не потрібно чекати, що це зробить держава, ви особисто, ваша родина, організація, фірма, чи ОТГ можете стати спонсором для конкретної дитини...», - зауважила Олена.

Заступник директора Шевченківського національного заповідника Ігор Ліховий щиро подякував Тані від імені усіх присутніх за яскраві враження від віртуозного виконання прекрасної музики та зазначив, що милосердя та доброчинність є однією із чеснот справжнього християнина.
Світлина від Elena Delikatnaya.

Світлина від Elena Delikatnaya.

Світлина від Elena Delikatnaya.

Світлина від Elena Delikatnaya.

Світлина від Elena Delikatnaya.

Світлина від Elena Delikatnaya.

Світлина від Elena Delikatnaya.

Світлина від Elena Delikatnaya.

Світлина від Elena Delikatnaya.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поведінка дітей під час пам’ятних заходів викликала обурення у священика.