Захід довелося розпочати на годину пізніше, ніж заплановано, адже на території Черкаської області тривала повітряна загроза і організаторами було оповіщено про те, що глядачам необхідно пройти до найближчого укриття. Втім, після завершення повітряної тривоги бійці культурного фронту – артисти міського будинку культури, на галявині біля культурного центру «Шевченко Hub», створили для глядачів атмосферу справжнього патріотичного дійства.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Концерт розпочався з урочистого виконання Державного Гімну України. Пронизуючі куплети лунали не лише з уст виконавців, глядачі охоче підспівували. У виконанні артистів міського будинку культури прозвучали до болю знайомі пісні – «Обійми», «Чорноморець», «Ой у лузі червона калина».  Пісню «Місяць» подарувала присутнім Альона Смілянська, а Ольга Савляк виконала композицію «Змінити все».

Поміж музичними творами лунала сучасна українська поезія і навіть казка про шкідливість дезінформації «Спецоперація KOЗA» у виконанні ведучої Оксани Кириченко. Не обійшлося і без гучної прем’єри. Ансамбль артистів міського будинку культури у власному аранжуванні  виконав нині найпопулярнішу в Україні пісню – «Стефанія», з якою гурт Kalush Orchestra переміг на Євробаченні-2022.

Щирі слова вдячності під час концерту лунали на адресу військовослужбовців, присутні висловили їм свою підтримку, вдячність, подарували добрі емоції та створили бадьору атмосферу. Адже пісні, гумор та посмішки – це також потужня зброя українців проти ворога.

Також під час заходу глядачі могли ознайомитись із благодійною виставкою виробів народного мистецтва студентів Канівського фахового коледжу культури і мистецтв. Для найменших учасників було організовано майстер-класи з гончарства, малювання та приголомшний боді-арт.

Насолодитися концертною програмою у повному обсязі завадила чергова повітряна тривога. Організатори змушені були оголосити про завершення заходу, однак це не завадило зібрати 10 634 гривень на підтримку ЗСУ.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі студенти Університету третього віку відсвяткували випускний (фото).