Головний державний інспектор Управління Любов Корякіна взяла участь у засіданні «круглого столу» за участю начальника Канівського міськрайонного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Наталії Гресь та директора Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надії Коломієць.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Управління Держпраці у Черкаській області.

Присутні обговорили питання організації та проведення спільних заходів, у тому числі обмін інформацією щодо використання незадекларованої праці.

Прийнято рішення про подальше проведення планових заходів у рамках співпраці.

 «Круглий стіл» проведено у рамках Меморандуму про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України, предметом якого є взаємодія сторін у напрямі організації та проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, зокрема, особами, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду (інших органів), в тому числі заборгованість зі сплати аліментів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що в обласному Управлінні Держпраці попереджають про діяльність шахраїв – псевдоінспекторів.