Головний державний інспектор Управління Любов Корякіна днями взяла участь у засіданні круглого столу, під час якого представники регіональних органів Пенсійного фонду, Державної податкової служби, Державної служби зайнятості та Канівської міської ради обговорювали подальші кроки у напрямку подолання незадекларованої праці у сфері будівництва.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління Держпраці у Черкаській області.

Учасники круглого столу узгодили план проведення спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів для роботодавців і працівників галузі будівництва, у тому числі шляхом безпосередніх візитів за місцем фактичного здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання.

Під час проведення інформаційних заходів інспектор праці Управління Держпраці та Канівської міської ради спільно із соціальними партнерами поінформують роботодавців про ризики і наслідки незадекларованої праці.

За допомогою різних форм комунікації (флешмобів, консультацій тощо) заплановано охопити максимальну кількість суб’єктів господарювання Канівщини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині оформили близько 2,5 тисяч працівників після проведення заходів Управлінням Держпраці.