Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області та Канівської міської ради провели інформаційний рейд у Канева для запобігання використанню роботодавцями найманої праці без оформлення трудових відносин з працівниками.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Управління Держпраці у Черкаській області.

Суб’єктів господарювання міста, які здійснюють підприємницьку діяльність на Міському ринку Канева, попереджено про відповідальність у разі допуску працівників до роботи без укладення трудового договору, надано роз’яснення з актуальних питань трудового законодавства.

Інспектор праці Управління Любов Корякіна під час акції проконсультувала суб'єктів господарювання м. Канів, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі, надання послуг і громадського харчування.

Спілкуючись з продавцями Міського ринку Канева, фахівець Управління наголосила: «Деякі роботодавці ігнорують конституційні норми і змушують працівників працювати без оформлення трудових відносин, видають працівникам зарплату «у конвертах». Причина існування нелегальної зайнятості – незнання громадянами трудових прав, відсутність правосвідомості і поваги до Закону, нерозуміння переваг, які працівник отримує при задекларованій праці».

Любов Корякіна поінформувала працівників і роботодавців про ризики незадекларованої зайнятості і запропонувала для отримання консультацій звертатися до інспекторів праці Управління за адресою: м. Черкаси, бульвар Т. Шевченка, 205, 3 поверх, тел.:(0472) 33-68-64, е-mail: 23ck@dsp.gov.ua

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що в управлінні захисту споваживачів під час перевірки виявили небезпечні товари.