У спортивних залах ЗОШ № 1 та 4 міста Канів за організаторської підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації провели відкритий Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2006 р.н. та молодші.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Наталії Кузнєцової.

На урочистій лінійці учасників змагань привітав головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Олександр Семенченко.  Заступник начальника управління справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Тетяна Уфімцева подарувала для тренувань канівських волейболісток волейбольні м’ячі.

Змагання обслуговувала команда суддів у складі: головний суддя – Кузнєцов Олексій, судді – Бурхацький Андрій, Галушка Галина та інші, секретар – Стоянова Юлія.  На змагання прибули 4 команди з міст Черкаси, Тальне, Світловодськ, Чигирин та дві команди ДВК «Вікторія» м. Канів. За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи. У фінал вийшли команди ДВК «Вікторія»   Канів-1, м. Черкаси, Чигиринської ДЮСШ та «Дніпрові хвилі» м. Світловодськ.

У фінальних іграх місця розподілились наступним чином. 4 місце  посіла  команда Чигиринської ДЮСШ, третє місце у дівчат з команди «Дніпрові хвилі» м. Світловодськ, друге місце посіли волейболістки з команди КДЮСШ-1 з м. Черкаси. А перше місце виборола команда дівчат ДВК «Вікторія» Канів-1. Переможці та призери нагороджені дипломами,  медалями та м’ячами управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Організатори вдячні адміністраціям закладів за надані та належно підготовлені спортивні зали, а волейболісткам за видовищні ігри та незабутні враження. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для родин місцевих АТОвців провели сімейне свято (фото).