Днями було проведено відкритий турнір Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футзалу серед юнаків 2005-2006 років народження.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію директора Канівської районної ДЮСШ «Колос» Василя Момро.

На змагання прибули команди відділення з футболу Межиріцької та Таганчанської ЗОШ, Бобрицького НВК , також команда КЗПО ЦДЮТ « Росава».

Змагання проводилися по «коловій системі», що дало змогу всім командам зіграти  між собою та поборотися за кращий підсумковий результат.

По завершенню турніру місця розподілилися наступним чином: четверте місце посіла команда  Таганчанської ЗОШ, третє місце здобула команда Бобрицького НВК, другу сходинку в турнірній таблиці вибороли юні футболісти  відділення футболу Межиріцької ЗОШ, а переможцями стали гості із Степанецької ОТГ.

Переможці - команда «Росава» були нагороджені кубком, медалями та грамотами, призери отримали медалі та грамоти і багато позитивних емоцій та задоволення від гри.

Захід проведено Канівською районною дитячо-юнацькою спортивною школою «Колос» відповідно до календаря фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що степанецькі футболісти здобули перемогу у турнірі Віталія Святуна.