Головна державна інспекторка Управління Держпраці Любов Корякіна взяла участь у засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, платежів до різних фондів, виплати заборгованої заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління Держпраці у Черкаській області.

Члени комісії заслухали інформацію інспекторки праці Управління щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями району, розглянули заходи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Фахівчиня Управління акцентувала увагу присутніх на тому, що робота інспекторів праці Держпраці спрямована не на накладення штрафів, а на дотримання працівниками і роботодавцями вимог законодавства.

Проведення інформаційної кампанії, у тому числі безпосередні візити до суб’єктів господарювання, дозволять поінформувати роботодавців про найбільш ефективні способи дотримання вимог законодавства та уникнути виробничого травматизму.

Фахівці Управління спільно із соціальними партнерами охоплять інформаційними заходами суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сферах торгівлі, надання послуг, громадського харчування, тимчасового розміщення, будівництва.

Головною метою інформаційної кампанії є недопущення використання незадекларованої праці. Крім того, під час відвідувань роботодавці і працівники мають можливість одержати кваліфіковані відповіді головних державних інспекторів Держпраці на актуальні питання, проконсультуватися щодо дотримання вимог трудового законодавства та охорони праці.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що службове розслідування та відсторонення лікаря від роботи – у Канівській ЦРЛ вивчають випадок смерті пацієнта.