Днями у спортивних залах ЗОШ №1 та ЗОШ №4 відбулися ігри у межах  Чемпіонату Черкаської області з волейболу серед дівчат 2003-2004 р.н.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської районної ДЮСШ «Колос».

У змаганнях взяли участь 6 команд: м.Черкаси, м.Тальне, Золотоніська РК ДЮСШ, ДЮСШ «Колос» Канівського району, ДВК «Вікторія» м.Канів, ДЮСШ-міськво м. Канів.

У підсумку фінальних ігор, 4 місце посіла  команда Канівської районної ДЮСШ «Колос», третє місце у команди ДЮСШ-міськво м.Канів, друге місце вибороли волейболістки з команди ДВК «Вікторія» з м.Канів. «Золото» чемпіонату виборола команда КДЮСШ №1 Черкаської міської ради.

Переможці та призери нагороджені дипломами та медалями управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Організатори вдячні адміністраціям закладів за надані та належно підготовлені спортивні зали, а волейболісткам за видовищні ігри та незабутні враження.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що студенти Канівського ВПУ вибороли призові місця в обласних змаганнях із волейболу.