Зважаючи на кілька масштабних пожеж з летальними випадками, що трапилися останнім часом в Україні на соціальних об’єктах, планується перевірка пожежної безпеки в цих закладах по всій країні.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію в.о.начальника Канівського РВ Управління ДСНС у Черкаській області Дмитра Токара.  

«На сьогодні перевірці підлягають 5 об’єктів. З них 4 – у Каневі. Це готелі та відпочинкові комплекси «Замок Рода», «Карат», «Старий Канів» та Центр реабілітації для дітей з інвалідністю», - зазначив Д.Токар.

Також в ході заходу порушили питання ремонту пожежних гідрантів у місті. За словами директора КП «Управління ВКГ» Олександра Архипова, залишилося 5 гідрантів, які потребують ремонту.

«Колодязі вже почищені, все підготовлено. Робота ведеться», - поінформував Олександр Архипов.

До слова, за 2020 рік на території Канівської ОТГ сталося 37 пожеж. На території всього колишнього Канівського району – 96, в ході яких 2 особи, на жаль, загинули, 4 було травмовано.

На сьогодні за 2021 рік вже сталося 14 пожеж, в результаті яких загинуло 3 особи.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Ліплявській громаді провели рейд родинами, які опинилися у складних життєвих обставинах.