Агенцію було створено на базі Туристично-інформаційного центру шляхом його перейменування та надання нових повноважень у статуті.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Туристично-інформаційний центр у Каневі припинив свою діяльність минулого року у зв’язку з закінченням контракту директора.

«Розвиток туризму визначено одним із пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку територіальної громади Канева, але не може бути розвитку туризму без туристично-інформаційного центру», - наголосила начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова.

Окрім того, ще в 2017 році Канівська міська рада задекларувала участь у міжнародному проєкті «Мери за економічне зростання» ЄС та затвердила План місцевого економічного розвитку на 2019-2020 рр., відповідно до якого зобов’язалась створити Агенцію розвитку з метою залучення інвестицій, підтримки малого бізнесу та розвитку туризму задля сталого розвитку Канівської громади.

Відтак, на засіданні постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів, податків та підприємництва, яке відбулося 18 червня, було ухвалено рішення створити комунальне підприємство «Агенція розвитку Канівської громади» на базі існуючого КП «Туристично-інформаційний центр міста Канева», зберігши при цьому функції туристично-інформаційного центру, як одного з ключових напрямків роботи Агенції.

В ході засідання сесії цей проект рішення підтримали 23 депутати.

Шляхом внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження Програми розвитку туризму в м.Канів на 2017-2020 роки» було передбачено й фінансування Агенції в розмірі 100 тис.грн. для сприяння роботи КП в перший період, зокрема, на інформаційно-технічне забезпечення роботи офісу, комунальні послуги, заробітну плату працівникам та поточні витрати. Зараз планується, що в КП «Агенція розвитку Канівської громади» працюватиме дві особи.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівську ЦРЛ доставили два апарати ШВЛ, кошти на придбання яких збирали громадою.