Прокурорами Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури здійснювалося процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом незаконного зайняття двома жителями Канева рибним промислом.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що два жителя Канева у період часу із 23 години 04.12.2018 по 6 годину ранку 05.12.2018, перебуваючи в акваторії Кременчуцького водосховища річки Дніпро поблизу території ПрАТ «Закордоненергокомплектбуд», що в адміністративних межах Канева, переслідуючи ціль незаконного вилову риби у порушення вимог «Правил любительського і спортивного рибальства», затверджених Наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999 року №19, в забороненому місці, умисно займалися незаконним рибним добувним промислом із застосуванням забороненого знаряддя вилову. Відповідні особи виловили таким чином 82 соми та 4 судаки, внаслідок чого ними заподіяно школи рибному господарству України на загальну суму 36 890 гривень.

За результатами досудового розслідування, Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури правопорушникам оголошено підозру про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 249 КК України та обвинувальний акт скеровано до Канівського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Наразі судовий розгляд по вищевказаному кримінальному провадженні триває. Правопорушникам загрожує покарання до трьох років обмеження волі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що столичні браконьєри незаконно виловили поблизу Канева 10 кг раків.