У зв’язку з надходженням інформації від громадян щодо телефонних дзвінків зі зверненнями невстановлених осіб від імені міського голови з пропозиціями придбати нерухомість, а насправді з корисливою метою – заволодіння грошовими коштами шляхом обману та зловживання, офіційно повідомляємо, що такі дзвінки здійснюються шахраями, які не мають жодного відношення до Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Як мені стало відомо, шахраї продовжують здійснювати від мого імені дзвінки та запевняти, що готові хоч зараз купити житло від імені очільника Канівської міської територіальної громади. Таким чином зловмисники намагаються незаконно заволодіти коштами та дискредитувати мене. Ще раз офіційно повідомляю, що це шахрайство. Жодних дзвінків я не робив і не давав подібних розпоряджень іншим. Категорично засуджую подібні дії», - наголошує міський голова Ігор Ренькас.

З метою запобігання діяльності шахраїв та упередження умисних дій невстановлених осіб, які мають корисливий мотив, просимо громадян, яким надійшли такі дзвінки, або стало відомо про осіб, які їх здійснюють, повідомляти про це правоохоронні органи за номером «102».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокуратура повідомила про підозру особі за зайняття гральним бізнесом Каневі.