Міжнародний конкурс мистецтв «ШТУРМ-2021» відбудеться 24-25 квітня 2021 року в м. Каневі, де зберуться талановиті молоді учасники різних жанрів мистецтва  віком 5-29 років з України та різних країн світу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського міського відділу культури.

 Міжнародний конкурс мистецтв «ШТУРМ» вже сьомий раз поспіль розкриває нові таланти, даючи можливість обдарованим дітям засяяти на великій сцені Черкащини та представити свій талант та свої талановиті здібності на розсуд професійного та поважного журі , яке складається з видатних діячів мистецтва та високопрофесійних педагогів .

Щороку юні артисти збираються разом,  аби в дружньому змаганні представити свій неперевершений талант. Кожний конкурс - це яскраве шоу, яке дарують організатори учасникам, їх шанувальникам і глядачам.

Міжнародний конкурс мистецтв «ШТУРМ» стане особливим і неперевершеним святом  таланту, дитячої творчості. Цьогорічний конкурс, що пройде на славетній Черкаській  землі Тараса Шевченка та Богдана Хмельницького і, стане новою яскравою сторінкою в історії конкурсу мистецтв «ШТУРМ», враховуючи новий підхід до організації кокурсу, який передбачає багато нових елементів і рішень, які представить учасникам і глядачам конкурсу телевізійний  музичний канал  М2 — мовник-інформаційний партнер конкурсу .

Серед інновацій конкурсу найперше слід відзначити, наприклад, присудження нагороди не тільки за перше місце, а також за друге та третє місця - яскравим виконавцям як визнання їхнього неперевершеного таланту та великої працездатності, без якої неможливо здобути жодної перемоги.

Цього року Україна всьоме буде приймати учасників Міжнародного конкурсу мистецтв «ШТУРМ -2021», організатором та засновником  якого є  ГО «Культурно-просвітницький Центр «Штурм» та його продюсер та директор Валентин Бородій .

Пане Валентине, доброго дня. Чому саме Канів? І скільки учасників візьме участь в конкурсі?

Канів тому, що тут пройшли самі найяскравіші мої студентські роки,  Каневі є мистецьким містом. Саме тут є славнозвісне Канівське училище культури. Училище з своїми традиціями незрівняними наставникими-викладачами, які випустили дуже багато відомих зірок Заслужених і Народних України,   та Заслужених працівників культури та мистецтв. В Каневі  є  музей Т.Г.Шевченка, який надихає на творчість. Канів – це серце  України. Міжнародний конкурс мистецтв «ШТУРМ» проходить за підтримки та участі Міністерства культури та інформаційної політики України.  Тому ми у  цьому році вирішили провести  два конкурсних дні саме в Каневі. І спільно з Відділом культури виконавчого комітету Канівської міської ради та очільником  Оксаною  Труфановою  будемо щасливі, щоб конкурсанти з різних міст України та з за кордону відвідали саме Канів. На рахунок кількості конкурсантів поки не можу сказати, але знаю одне - що їх буде  не мало,  незважаючи на теперішній стан в світі. На сьогодні, вже є заявки з Китаю та Польщі. Впевнений, що все пройде відмінно, бо маємо великий досвід та надійних партнерів.

Валентине,  що це за партнери, як саме вони  допомагають проведенню конкурсу?

По'перше, це друзі, які багато років разом з нами. Серед них є благодійники і меценати, які не сильно полюбляють, щоб про них говорили, роблячи добрі справи не тільки в творчості, а й в спорті, переймаються багатьма соцільними проблемами, які стосуються дітей. Але сьогодні я скажу про них - це Олена Агапова  та Володимир Грошев. 

Поліграфічний центр «ВІЗИТКА ПЛЮС»(СМІЛА) ,Бізнес ПОРТАЛ «СHERKASY.BIZ»(ЧЕРКАСИ), Фермерське господарство Гордієнко Володимир Анатолійович  (КАМ’ЯНКА),Продюсерський центр «НЕКРАСОВ»(Вінниця)  ,Фото і відео студія «IMPULSE» (Дніпро),Ассоціація імігрантів  «FORTЕS  SEMPRE» (ЛІССАБОН.Португалія),Майстерня рукоділля «CHI-CHA hadmay»(КИЇВ), Креативна концертна  агенція  «СHI-CHA»(Київ).

Валентине,  кого ви запрошуєте в цьому році в журі?

 У 7  Міжнародному  конкурсі  мистецтв  «Штурм 2021» будуть  працювати  професіонали своє справи. А саме:

Голова журі- Олексій БЄГЛЄЦОВ піаніст, викладач , співак, вокальний тренер i саундпродюсер.

Провідний концертмейстер Національної Музичної Академії України ім. П.І.Чайковського.

Художній керівник вокальної студії «Центр Творчості ПЕЧЕРСЬК»(КИЇВ)
 продюсер «SILVERSPOTLIGNT» (КІПР).

 

Юрій GODO – Кращий голос Іспанії (2004-2005 року), володар премії «Billbord», номінант  премії «Grammy»

Учень і музичний партнер Montserat  Cabalie та Plasido Domingo (Мадрід.(Іспанія).Київ (Україна)

 

Володимир Татарінов –хореограф, головний балетмейстер Черкаського Державного Академічного Театру ім.Т.Г.Шевченка ,Заслужений артист України (м.Черкаси)

 

Оксана Дружинська –викладач вокалу вищої категорії. Художній керівник  народного художнього колективу Вокальна студія «Елегія» (Київ)

Валерій Шевчук- режисер, старший викладач, завідувач відділом «Сценічне мистецтво» Канівського фахового коледжу культури і мистецтв. (Канів)

Ліна Бородій- чемпіонка України з спортивно-бальних танців за версією WDC AL  з Європейської програми. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів. Тренер Клубу спортивно – бального танцю «Парфенон-Денс» (Київ)

Олександр Павленко- лауреат Всеукраїнських та  Міжнародних конкурсів та фестивалів.Провідний баяніст. Викладач – методист Канівського коледжу культури та мистецтв. Художній керівник ансамблю «БАЯН-БЕНД» (Канів)

Наталія Науменко-  хореограф, викладач  (Варшава.Польша)

Ольга  Павленко-  лауреат Всеукраїнських та  Міжнародних конкурсів та фестивалів. Викладач  вищої категорії Канівського коледжу культури та мистецтв. Художній керівник ансамблю «ПАРАФРАЗ»

(Канів)

Наталія Шилова- викладач вокалу вищої категорії ,методист, режисер, художній керівник Народного художнього колективу Вокальна студія «Елегія» (Київ)

Як саме буде проходити конкурс  і нагородження конкурсантів?

Традиційно конкурс проходив в два-три дні, а гала-концерт  з нагородженням - у фінальній частині. Але цього  року прохотитиме  по жанрах та номінаціях. Тобто, конкурсанти виступили, отримали консультації та поради від членів журі  і після мініконцерта від зірок українського шоу-бізнесу та запрошених колективів буде проходити нагородження. І так буде двічі в конкурсний  день.

Конкурсанти отримають  фірмовий кубок та диплом міжнародного зразка за 1,2, 3 місце і 1 ГРАН-ПРІ в жанрі. Дипломи за участь та подяки керівникам отримають  зразу після виступу.

Де можна дізнатись про ваш конкурс і до якого дня приймаються заявки?

На офіційних сторінках в інтернеті  facebook SHTURMOFFICAL, instagram  SHTURMFEST2021.

Також радіо FM МАГІТ ,телеканали  МаляткоТВ, ПіксельТВ, М2 ,2+2, Інтернет- портал KANOS, газета Канівчанка, GAZETA wyborzha PL ,газети   «Вісті Рівеньщини»,  «Дніпрова зірка», «Полтавський вісник»,«Уманська зоря».

Заявки приймаються до 20 квітня 2021 року, на електрону пошту shturm.fest@ukr.net

Ваш конкурс починався із статусу Всеукраїнського і був в цьому статусі – 2008 по 2014 рік. А із 2015 року він став Міжнародним. Яка географія вашого конкурсу за цей період  в статусі Міжнародного?

Кожний рік був не легким  в аспекті залучення конкурсантів з різних країн. Але завдяки нашим конкурсантам, які постійно беруть участь в різних міжнародних конкурсах та фестивалях є одним із чиників розповсюдження та рекламування нашого конкурсу. Наш конкурс знають і поважають як справедливий та незаангажований і тому ми маємо конкурсантів з інших країн:

2015 - Україна, Велика Британія, Молдова, Вірменія

2016-Україна,Білорусія,Польща,Португалія.

2017- Україна ,Польща,Грузія, Вірменія.

2018-  Україна , Польща.

2019- Україна,Польща,Болгарія,Литва.

2020 Україна, Китай , Білорусія, Грузія.

Щоби Ви хотіли побажати своїм конкурсантам та тим хто хоче взяти участь в вашому проекті?

Шановні  керівники та конкурсанти і просто учасники, які мають бажання взяти участь в конкурсі мистецтв «ШТУРМ-2021», заходьте на конкурсну сторінку в фейсбук, скачуйте положення і приймайте рішення. Ми зробимо все, щоб Ви отримали якомога більше задоволення від участі в конкурсі та відвідали найкраще місце в Україні. Канів чекає саме на Вас, талановитих і неповторних учасників 7 Міжнародного конкурсу мистецтв «ШТУРМ-2021».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відзначили 207-ому річницю від дня народження Тараса Шевченка (фото).

 

Спілкувався Олександр Намозов