Під час урочистостей, які проходили у залі засідань Будинку рад, дякували військовим, які стали на захист держави, та волонтерам, котрі самовіддано і безкорисливо допомагають іншим заступник міського голови Наталія Матінова, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Канівського ОМВК Валентин Сивак, військовий капелан, голова Центру допомоги учасникам АТО Володимир Червонніков.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«За час служіння в зоні АТО я особисто звертався до наших волонтерів двічі. Вперше, це було під Волновахою, коли нам спалили кухню. Її було добре видно в лісопосадці, бо накрити було нічим. Наші волонтери надіслали 3 маскувальні сітки і це дало змогу замаскувати об’єкти. Вдруге - під Авдіївкою. З 27 самохідних артилерійських установок дві ми втратили. Знову ж таки - через відсутність маскування. І тут волонтери прийшли на допомогу.

Держава навчилася одягати, годувати і озброювати військових, але решта – тепловізори, прилади нічного бачення, генератори, засоби зв’язку… це все і сьогодні забезпечують волонтери. Навіть дерев’яні дошки їхали на схід з Рівненщини. Тому, вважаю, що в «активі» наших волонтерів - не одне врятоване людське життя», - зізнався заступник військового комісара, майор Роман Кучеренко.

«Лютий 2015 року. Я служив тоді в АТО біля Широкиного. Волонтери нам надіслали 12 матраців. Допіру спали просто на соломі. Тому розігрували на сірниках, кому дістанеться така розкіш – матрац. Окрім того, волонтери та близько 200 жителів Канева долучилися, аби придбати машину «швидкої допомоги» для фронту», - зауважив представник спілки учасників АТО «Нескорені» Микола Порожній.

Утім, допомагають канівські волонтери не тільки фронту. Відділи та служби міста, зокрема, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та територіальний центр залучають у своїй роботі волонтерів. У цей день керівники мали змогу подякувати їм за допомогу та самовідданість. Окрім теплих слів волонтери та військовослужбовці отримали грамоти й подарунки. А святковий концерт їм подарували народний аматорський гурт народної музики «Здоровенькі були!» із солісткою Ольгою Науменко та солісти міського будинку культури Марина Кузьмак, Роман Лозовий, Ярослава Котляр і Євген Литвин.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що представники МХП привітали мешканців терцентру із святом.