9 березня виповнилося 207 років від дня народження геніального сина українського народу, поета-художника та мислителя Тараса Шевченка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Із цієї нагоди представники виконавчого комітету Канівської міської ради, депутати і представники трудових колективів зібралися на Чернечій горі для того, щоб покласти квіти та вшанувати пам'ять Кобзаря.

«Ви знаєте, «Кобзар» Тараса Шевченка - своєрідний код нації, української нації. Це код історії української душі, код духовної нашої історії», - зазначила в.о генерального директора Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко.

Присутні в своїх промовах згадували геніальну постать Шевченка, рядки із його творів та наголошували на їх важливості для сучасного покоління. Акцентував увагу на актуальності Шевченкових заповітів і перший заступник генерального директора Шевченківського заповідника Ігор Ліховий, який відзначив, що Шевченко – це наш «Хрест».

Також всі учасники заходу мали приємну можливість потрапити на відкриття виставки «Краса природня» української художниці Віолети Монсевич.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що яскраві подарунки екотематики отримали школярі Канівської гімназії, які беруть участь у «Школі сталого розвитку МХП» (фото).