Очільники громадських формувань, які зареєстровані у Каневі, повинні будуть провести ревізію власних членів та прозвітуватися щодо проведеної роботи

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Так, на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету було ухвалене рішення «Про порядок внесення змін до складу громадського формування з охорони громадського порядку».

Згідно документу, керівників громадських формувань (Олександра Гнучого, Олександра Корнієнка, Михайла Майстренка) зобов'язали провести ревізію особового складу та ревізію виданих посвідчень членам формувань.

Також очільники зобов’язані будуть прозвітуватися щодо результатів проведених ревізій виконавчому комітету Канівської міської ради.

Окрім цього, до 1 листопада 2016-го року у Каневі встановлено мораторій на проведення будь-яких дій щодо внесення змін до складу міських громадських формувань.

До 15 жовтня, керівники громадських формувань з охорони громадського порядку міста повинні будуть надати до виконавчого комітету встановлений загальними зборами громадського формування Порядок прийняття нових членів та виключення зі складу формування.

Також у рішенні визначено, що надалі проекти рішень виконавчого комітету Канівської міської ради «Про внесення змін до складу міського громадського формування з охорони громадського порядку» готуватимуться на підставі клопотання керівника громадського формування з охорони громадського порядку та висновку Канівського відділу поліції Золотоніського відділу ГУНП України в Черкаській області про можливість прийому кандидата в члени громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону.