Виконавчий комітет Канівської міської ради на черговому засіданні визначив місця для розміщення матеріалів передвиборчої агітації.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.  

Відповідно до документу, агітаційні намети можна розташовувати за адресами: площа Соборна, площа Т. Г. Шевченка, площа Героїв Майдану, майданчик навпроти Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище», КП «Міський ринок».

Інформаційні стенди - для розміщення матеріалів передвиборної агітації дозволено встановлювати за такими адресами: площа Соборна; вул. Героїв Небесної Сотні, 66; на розі вулиць Київська, 22 та І Травня; вул. Енергетиків, 31; вул. Енергетиків, 172; на розі вулиць Гетьмана Михайла Дорошенка та В’ячеслава Чорновола; вул. Енергетиків, 143; вул. Енергетиків, 69; вул. Енергетиків, 27; вул. Енергетиків, 10; вул. Героїв Дніпра, 35; на розі вулиць Олега Кошового та Героїв Дніпра; на розі вулиць Олега Кошового та Героїв Дніпра (магазин «Маркет»).

Також в рішенні наголошується про заборону розміщення матеріалів передвиборної агітації на будівлях, що є пам'ятками архітектури, у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху, а також в інших місцях (стінах будинків, зупинках міського транспорту та інше).

Нагадаємо нещодавно ми писали про чорні передвиборчі технології – канівців обдзвонюють шахраї.