Із 24 листопада по 12 грудня в Каневі «Футбольний клуб «Родень» організував та провів традиційний турнір з міні-футболу пам’яті колишнього гравця футбольної команди - Віталія Святуна.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.

Три роки, як немає вже з нами прекрасної людини, надійного друга і хорошого футболіста. І втретє його футбольні побратими вийшли на спортивний майданчик, щоб вшанувати світлу пам’ять свого товариша. 

Цього року турнір перейшов із спортивної зали на футбольне поле міського стадіону, де п’ять команд в одноколовому турнірі з’ясовували між собою футбольні стосунки. Учасниками турніру були команди: «Канівська ГЕС», «Клуб Сиру», «МХП», «Дніпро», та «ФК «Родень», який був представлений молодіжним складом. 

Потрібно відзначити, що практично всі команди були рівні, і на полі точилася запекла боротьба. Проте ні емоції, ні складні погодні умови не завадили всім учасникам турніру відноситися із взаємною повагою один до одного, всі розуміли, з якою метою вони зібрались на спортивному майданчику. А кожному матчу передувала церемонія мовчання із послідуючими аплодисментами своєму, на жаль, колишньому колезі.   

Переможцем турніру стала команда «Канівської ГЕС», друге місце посіла команда «ФК «Родень», третім призером стала команда «Дніпро». Команди були нагороджені грамотами і цінними призами із призового фонду турніру. Також кожен гравець турніру отримав цінний подарунок від ТОВ «Ергопак», які завжди підтримують канівських футболістів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі визначили місця для продажу ялинок.