Конкурсна комісія визначила переможця із чотирьох поданих робіт на конкурс на визначення кращої концепції відеоролика про Канів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.  

Загалом на конкурс концепцій надійшло чотири пропозиції: «Проморолик про місто Канів»; «Канів. Чотири сезони»; «Канів. Місто у серці»; «Вело-подорож у Канів».

«Серед конкурсантів були як професіонали, так і аматори. Ми щиро вдячні всім за розроблені концепції проморолику. Кожен описав у своїй роботі своє бачення презентаційного проморолику  Канева. Деякі роботи містили високопрофесійні технічні деталі та перелік необхідних умов для створення достойного продукту. В інших, на жаль, не був розроблений  сценарний план, що не дало можливості  членам конкурсної комісії зрозуміти сюжетну лінію роботи і порушувало умови конкурсу. Ми розуміємо, що професіоналам кіно потрібна свобода творчості. Відтак, для неупередженого відбору концепції до складу конкурсної комісії було запрошено професійних режисерів, сценаристів, кінокритиків з Києва та Львова. Щиро дякуємо учасникам конкурсного журі за безкоштовну працю, критику, поради, до яких ми обов’язкового прислухалися і враховували в ході відбору переможця», - відзначають члени конкурсної комісії.

Тож, за результатами роботи конкурсної комісії з мінімальним відривом перемогу здобула конкурсна робота з початковою назвою «Велоподорож у Канів» як концепція, яка найбільше відповідає заявленим вимогам.

Переможець  Конкурсу на кращу концепцію відеоролика про місто Канів – аматорка О. Бондаренко (місто Київ). У своїй концепції автор очима молодої подорожуючої пари передає красу, пізнає таємницю та піддається магії мудрого, але не старого Канева. Весь сюжет переплетений лінією кохання, краси та молодої енергії.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі зняли репортаж із нагоди Дня пожежної охорони.