За принципової позиції Золотоніської місцевої прокуратури 17.11.2020 колегією суддів Черкаського районного суду засуджено чоловіка, який обвинувачувався у вчиненні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Під час судового розгляду встановлено, що 35-річний житель Канева після спільного розпиття спиртних напоїв з потерпілим, з метою помсти останньому через ревнощі, діючи повторно, маючи умисел на незаконне заволодіння майном останнього, умисно, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечних характер своїх діянь, навмисно заманив його у безлюдне місце — до містка поблизу р. Лимарка в м. Каневі, Черкаської області, та застосовуючи насильство, небезпечне для життя та здоров’я, вчинив напад на нього: нанісши удар в обличчя, після якого потерпілий впав та продовжував наносити численні удари ногами в обличчя та по тулубу. Коли останній перестав чинити опір, заволодів його майном.

Він же, знаходячись в приміщенні ресторану в м. Канів, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, з корисливих мотивів, відкрито викрав з поліетиленового пакунку планшет та збув викрадене майно, заклавши до ломбарду.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка до покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі засуджено чоловіка, який наніс жінці тяжкі тілесні ушкодження.