Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено жителя міста Канів за нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Під час судового розгляду встановлено, що чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в ході сварки, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, з метою заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, умисно наніс три удари розкладним ножем ззаду по тулубу потерпілої, чим спричинив їй тілесні ушкодження у вигляді  рани грудної клітки зліва, рани в поперековій ділянці спини справа та рани грудної клітки справа, що проникає в плевральну порожнину з пораненням легені та крововиливом в плевральну порожнину, що відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя.

За вказаних обставин чоловік вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 121 КК України, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння.

Разом з тим, обвинувачений в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка, призначив пом’якшене покарання у виді 5 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 3 роки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині виявили 2,4 млн.грн. збитків завданих під час закупівлі товарів для протидії COVID-19.