Рішенням виконавчого комітету Канівської міської ради затвердили межі виборчих дільниць та ліквідували спецдільницю у Канівській центральній районній лікарні.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Статистика показує, що одночасно в Канівській ЦРЛ на стаціонарі лікується не більше 17 осіб (виборців). Утримання ж додаткової виборчої дільниці потребує певних коштів в міському бюджеті. З метою економії фінансових ресурсів члени виконкому вирішили ліквідувати спеціалізовану виборчу дільницю №710901, що розташовувалася в приміщенні Канівської ЦРЛ. Відповідний проект рішення відділ ведення реєстру виборців подасть до Центральної виборчої комісії.

Разом з тим начальник відділу Микола Порожній наголосив, що жодна людина не буде позбавлена права голосу.

«Якщо так станеться і виборець в день голосування опиниться в лікарні на стаціонарному лікуванні, він зможе скористатися своїм правом і проголосувати «на дому». Для цього потрібно звернутися до нашого відділу. Потому представники дільниці, до якої людина приписана, приїдуть до неї в лікарню, і вона зможе віддати свій голос. Однак, відзначу, що ця можливість не поширюється на відділення, які є закритими для відвідувань (зокрема, інфекційне, відділення хірургії). Але пацієнти цих відділень і раніше - за наявності дільниці на території Канівської ЦРЛ - на жаль, не могли брати участь у виборах», - зауважив Микола Порожній.  

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що виконком зменшив тарифи на послуги КП «Теплових мереж».