Міністерство охорони здоров’я спільно з Національною службою здоров'я України оновило перелік закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Відповідно,  одні з них залишаються опорними лікарнями, які продовжуватимуть забезпечувати  інфекційну готовність на постійній основі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію очільниці Канівської багатопрофільної лікарні Віри Шапошник.

Інші, так звані лікарні «другої хвилі», залучаються до надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19 з 1 червня і будуть або виключатися з мережі, у разі зниження показників захворюваності, або розширюватися за рахунок лікарень «третьої хвилі». До слова, Канівська багатопрофільна лікарня згідно переліку віднесена саме до закладів «третьої хвилі».

«З 1 червня ц.р., припинив свою роботу «ковідний» госпіталь  у Каневі. Наразі в інфекційному відділенні медичного закладу перебуває 22 хворих з пневмонією, з них – 5 з підтвердженим діагнозом «коронавірусна хвороба», яких продовжують лікувати. За вчора нових хворих не поступало», – зазначила Віра Шапошник.

Нагадаємо, «ковідний» госпіталь у нашому місті розгорнули 25 вересня 2020 року, перепрофілювавши під нього ліжка з загального фонду спочатку на базі інфекційного, а далі неврологічного, терапевтичного, реанімаційного відділень.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Канівщині не виявили жодного випадку захворювання на COVID-19 – на самоізоляції залишаються 22 особи.