Вебінар із загальних питань зайнятості днями відбувся в Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

У заході, що відбувався в онлайн-режимі за допомогою технології Skype-зв’язку, взяли участь 7 безробітних.

Під час вебінару учасники заходу мали змогу ознайомитись із особливостями взаємодії безробітних осіб зі службою зайнятості у період карантину; основними послугами державної служби зайнятості та підходами щодо їх отримання; роботою електронних сервісів державної служби зайнятості; станом регіонального ринку праці.

Особливу зацікавленість учасників вебінару викликала інформація про сучасні електронні сервіси служби зайнятості, серед яких - офіційний сайт державної служби зайнятості та можливість створення «Електронного кабінету шукача роботи», освітній портал, платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри, онлайн-платформа «Моя професія: консультаційна мережа».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянтів на Черкащині звинувачують у насильстві – відвезли на цвинтар, били та вимагали гроші.