Голосові запрошення на урок замість звичайного дзвінка, важливі оголошення та креативні музичні перерви – все це відтепер діє у Канівській гімназії імені Івана Франка завдяки облаштуванню нової сучасної системи оповіщення з автоматичним керуванням. Проєкт нещодавно вдалось реалізувати завдяки підтримці Миронівської птахофабрики.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

– Насправді почалося все з потреби забезпечити вимоги пожежників щодо належного функціонування системи оповіщення в школі, – розповідає директор гімназії Валентина Якименко. – В результаті ж ми реалізували класну ініціативу, яка не тільки дозволяє мати якісну систему оповіщення, а й втілювати в життя різні творчі ідеї та навіть розвивати шкільне радіо.

До слова, перші спроби застосувати систему у творчому напрямі відбулися з нагоди Дня української писемності та мови, який відзначали вчора. З рупорів, обладнаних в школі, лунали вірші українських письменників, що їх декламували діти, а також авторські вірші гімназистів. «Насправді, це також можливість для наших учнів проявити себе, свій талант чи спробувати себе в ролі ведучого», – додала Валентина Якименко.

Загалом придбати необхідне обладнання, а це 6 спеціальних колонок та радіовузол, а також дві простіші системи для інших корпусів школи, вдалося завдяки спільним зусиллям гімназії та птахофабрики. З необхідних 30 тис. грн підприємство виділило 21 тис. грн, решту дофінансував навчальний заклад.

– Дітям дуже сподобалась наша технічна новинка і вони вже пропонують власні ідеї для її використання. На зібранні шкільного учнівського активу вирішили, що через систему оповіщення вітатимемо з днем народження, з різними святами тощо, – поділилася директор.

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у громадах Канівщини висаджують дерева у межах проєкту «Зелена планета із МХП».