Питання інтернет-безпеки – у фокусі чергового заняття в межах «Школи сталого розвитку МХП», що днями відбулось для п’ятикласників Канівської гімназії імені Івана Франка. Лекцію на цю тему для дітей прочитала волонтерка проєкту Світлана Мигаль.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрики».

Під час заняття спікерка обговорила з учнями з якою метою вони використовують інтернет, яким гаджетам віддають перевагу, а також звернула увагу на правила поведінки у віртуальному світі.

«Ми розуміємо, що нині інтернет вже є невід’ємною частиною життя, в тому числі й для дітей. Саме тому важливо, щоб вони вже з малого віку розуміли на що потрібно звертати увагу під час спілкування з віртуальними друзями, яку інформацію про себе можна розповідати, а яку ні тощо. Ще один ключовий акцент – діти мають знати, що вони можуть завжди припинити спілкування, якщо воно чимось насторожує, звернутися по допомогу до дорослих – батьків, педагогів чи шкільного психолога, якщо відчувають небезпеку», – зауважила Світлана Мигаль.

Аби закріпити матеріал дітям також було запропоновано гру, на прикладі якої вони дійсно зрозуміли які дані про себе можуть надавати, а що є абсолютно приватною особистою інформацією. Крім того, у фіналі уроку волонтер провела невеличкий інтерактив для класу – на поставлені запитання діти мали реагувати традиційними для віртуального світу лайками чи сердечками, якщо згодні та дизлайками – у разі незгоди.

Коментуючи заняття у Каневі, Світлана Мигаль відмітила зацікавленість дітей, а ще їх залученість до активностей уроку.

Позитивно оцінили розгляд теми й присутні педагоги, додавши, що дуже важливо порушувати такі питання як безпека в інтернеті не лише в шкільному середовищі та вдома, а й за участю зовнішніх лекторів.

May be an image of 4 людини, дитина, люди стоять, people sitting та у приміщенні

May be an image of 1 особа, дитина, стоїть та у приміщенні

May be an image of 10 людей, люди стоять, people sitting та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі презентували мікрогрантовий конкурс «Час діяти, Канівщино» (фото).