Днями відбулась остання зустріч із п’ятикласника Канівської гімназії імені Івана Франка у межах реалізації проєкту Школи сталого розвитку МХП, під час якої діти, педагоги та волонтери підвели підсумки й поділилися враженнями.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Для дітей проєкт став чимось новим, пізнавальним та супер-цікавим! Згадуючи пройдені теми, чемпіони ШСР відзначили їх важливість та користь у повсякденному житті. Зокрема, Нікіта Ніколенко наголосив, що йому особливо сподобалася лекція про екологію, адже додала знань та корисних звичок, а ще навчила ощадливо використовувати природні ресурси. У свою чергу Настя Шульга пригадала тему щастя, що вчить бачити радість буття у простих речах.

Позитивно відгукуються про ШСР і педагоги, залучені до реалізації. Так, координаторка проєкту Валентина Якименко зауважила: «Участь у проєкті – це безцінний досвід співпраці в трикутнику «школа – сім'я – громада». Такі ініціативи, безперечно, розвивають екологічні та громадянські компетентності учнів та сприяють втіленню цілей сталого розвитку. Ми щиро раді, що змогли долучитися до пілоту МХП».

Важливість участі в подібних освітніх проєктах відзначила й директор гімназії Ольга Ліворук: «Дякуємо «Школі сталого розвитку» за можливості, що нам дав проєкт: за фаховий методичний супровід з боку МХП та Центру КСВ, за мотиваційний компонент та приємну і плідну співпрацю».

У свою чергу волонтерка ШСР від МХП – Марина Макарченко щиро подякувала дітям та вчителям за залученість та ефективну співпрацю:

– Як на мене, в нас вийшов крутий пілотний кейс, вартий масштабування! На прикладі Канівської гімназії ми побачили, що дітям та педагогам дійсно близька тема сталого розвитку і її цілі, що вони готові розділяти їх та впроваджувати у своєму житті. І це чудово, адже саме такими маленькими кроками – через нові знання, поведінку, дії ми здатні поступово змінювати на краще наш світ, робити його добрішим.

Завершилася зустріч подарунками, обіймами та радісними емоціями! Так, тепер на літо діти мають по чудовій брендованій футболці від ШСР, а учасники фінального завдання з підготовки ролика про проєкт, отримали ще й круті якісні рюкзаки! Крім того, неймовірний подарунок чекав і на школу! На знак вдячності за участь у проєкті, Канівська гімназія отримала надсучасний гаджет – окуляри віртуальної реальності або VR-окуляри! Упевнені, що вони точно відкриють нові можливості для навчання, творчості та розваг школярів.

На зображенні може бути: 11 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, квітка та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 10 людей та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на вихідних у Каневі провели Фестиваль вуличної музики (фото).