Інтерактивну карту з адресами укриттів на випадок надзвичайних ситуацій для населення Канівської громади, яка розміщена за посиланням, оновлено.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію в.о. начальника відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради Тетяни Зоць.

«На початку лютого у нас в громаді створено комісію по проведенню обстеження захисних споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів. Під час розширеного засідання комісією було поставлено завдання оновити інтерактивну карту захисних споруд цивільного захисту нашої громади. Відповідальні представники виконавчого комітету провели чергову перевірку укриттів в кожному з населених пунктів, склали списки з адресним переліком та розмістили на офіційному сайті Канівської міської ради», – зазначила Тетяна Зоць.

Слід додати, що цю карту буде ще доповнено захисними спорудами подвійного призначення житлового фонду. Відповідне доручення було надано директору КП «ЖЕК» Андрію Шацьких

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівській громаді провели розширене засідання комісії із обстеження захисних споруд.