Пільгові категорії жителів Канівської міської територіальної громади мають право на безкоштовне зубопротезування. Кошти для цього виділяються з міського бюджету у рамках комплексної програми «Турбота». Відповідне рішення було ухвалено під час засідання виконавчого комітету.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Можливістю безкоштовного зубопротезування минулого року скористалися 19 мешканців нашої громади. З міського бюджету на це витрачено 72 305 тис грн. Це, дійсно, дуже хороша справа, спрямована на підтримку пільгових категорій населення і покращення якості їхнього життя. Мешканці Канівської громади з числа пільгових категорій мають право скористатися безоплатними послугами із зубопротезування і в нинішньому 2022 році», – відзначив мначальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко.

До слова, стоматологічну ортопедичну допомогу в частині безоплатного зубопротезування для пільгових категорій громадян міської громади здійснюватиме Канівська багатопрофільна лікарня.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Канівщині виявили 8 нових випадків захворювання на COVID-19, зокрема у п’яти дітей.