Готовність Канівської міської територіальної громади до дій в умовах надзвичайних ситуацій обговорили під час розширеного засідання комісії по проведенню обстеження захисних споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Під час заходу одним з питань, що розглядалося було встановлення ступеня готовності захисних споруд для укриття населення при виникненні загрози надзвичайної ситуації. На засіданні також були розглянуті питання щодо забезпечення лінії зв’язку для оповіщення населення, забезпечення водою, освітленням, паливно-мастильними матеріалами та охорони стратегічних об’єктів. Також керівники підприємств критичної інфраструктури доповідали про готовність ввірених їм об’єктів до виникнення надзвичайних ситуацій.

На засідання також були запрошені заступники міського голови Галина Москаленко та Тетяна Жівотова, керуючий справами Володимир Святелик, представники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради, стратегічно важливих підприємств, другого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, закладів освіти та комунальних підприємств.

Як зауважила на початку засідання заступник міського голови Галина Москаленко, в медіапросторі все частіше з’являється інформація про можливе загострення ситуації в державі.

«Хочу наголосити, що причин для паніки немає. Ми хочемо донести до жителів нашої громади про реальний стан справ – усі структури працюють у звичному режимі та готові до будь-якого сценарію. Наразі ситуація стабільна, але передбачено план дій, який включає спільну роботу всіх структур» , – зазначила Галина Москаленко.

По завершенню заходу комісією було прийнято рішення розмістити на офіційному сайті Канівської міської ради пам’ятку для сім’ї «Як діяти у кризовій ситуація» (ЗАВАНТАЖИТИ) та поновити список захисних споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів на інтерактивні карті нашої громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  у Канівській громаді створили перше добровольче формування.