Головний державний інспектор Управління Любов Корякіна у складі робочої групи Канівської об’єднаної територіальної громади відвідала суб’єкти господарювання, що здійснюють торговельну діяльність у селах Яблунів і Межиріч.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління Держпраці у Черкаській області.

Під час інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівець Управління акцентувала увагу роботодавців на тому, що офіційне оформлення трудових відносин з найманими працівниками створює позитивний імідж їх бізнесу, особливо у невеликих населених пунктах. Це є запорукою процвітання бізнесу в умовах адаптивного карантину, примноження прибутків роботодавців.

Працівникам сфери торгівлі роз’яснено актуальні питання нарахування та виплати заробітної плати, відмінність трудових договорів від договорів цивільно-правового характеру, оформлення працівника на неповний робочий час, прийняття за сумісництвом, надання щорічної основної відпустки тощо.

Любов Корякіна підкреслила, що як працівник, так і роботодавець, у якого виникли питання з трудового законодавства, може звернутися до фахівців Управління Держпраці у Черкаській області дистанційним шляхом за електронною адресою: 23ck@dsp.gov.ua, у соціальній мережі: https://www.facebook.com/groups/ck.dsp.gov.ua/, за телефоном: +38(0472)33-69-70.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Держаудитори виявили порушень на суму 6,3 млн.грн. у Черкаському обласному лабораторному центрі.