Начальник відділу освіти Надія Голда поінформувала членів виконавчого комітету про підготовку навчальних закладів до нового 2021/2022 навчального року.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«На сьогодні вже виконані роботи по капітальному ремонту садочка «Теремок» та ЗОШ №6. У цій же школі розпочато встановлення автоматичної пожежної сигналізації, а в деяких закладах частково відремонтовані системи опалення та освітлення», – наголосила Надія Голда.

Втім, для проведення комплексу аварійно-поточних ремонтних робіт з підготовки до нового навчального року та опалювального сезону необхідно понад 15,5 млн. грн., з них лише на заклади дошкільної освіти – 7,38 млн. грн.

Міський голова Ігор  Ренькас, в свою чергу звернув увагу на пріоритетність проведення ремонтних робіт у навчальних закладах нашої громади. Адже керівникам шкіл та садочків необхідно визначитися з тим, що важливіше: заміна парт чи покрівлі.

«Попереду ще два місяці літа. Однак до 20 серпня заходи з підготовки закладів освіти до нового навчального року повинні бути виконані, тому зараз нам потрібно затвердити їх перелік та віднайти кошти на ремонтні роботи», - зауважила Надія Голда.

Відтак, члени виконкому затвердили перелік основних, першочергових та термінових заходів з підготовки шкіл, дитсадків та позашкільних навчальних закладів Канівської міської територіальної громади до нового 2021/2022 навчального року.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський міський голова відвідав єдиного із сіл громади ветерана Другої світової війни.