Питання безоплатного зубопротезування для військовослужбовців розглядали члени Центру допомоги учасникам АТО/ООС на останньому засіданні, адже захисники України, які служили на Сході та брали участь в Антитерористичній операції, мають право на пільги від держави у різних сферах соціального забезпечення, зокрема й у медичній.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Учасники засідання у ході обговорення вкотре наголосили на необхідності інформування військовослужбовців про безкоштовні послуги із зубного протезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів). Відтак, щоб скористатися такими стоматологічними послугами учаснику АТО/ООС необхідно звернутися до Канівської багатопрофільної лікарні та пред'явити посвідчення УБД. Далі медична установа складає план (наряд) робіт, який учасник бойових дій подає до управління соціального захисту населення разом з пакетом документів.

Оскільки послуги з зубопротезування фінансуються з міського бюджету відповідно до комплексної програми «Турбота», то ними можуть скористатися пільгові категорії населення, зареєстровані на території Канівської громади.

Зауважимо, виконавцем стоматологічних послуг є комунальне некомерційне підприємство «Канівська багатопрофільна лікарня». Зубопротезування в інших медичних закладах відшкодуванню не підлягає.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відбулося урочисте відкриття приймального відділення лікарні (фото).