У Канівській міській територіальній громаді з 17 травня буде відновлено пільгові перевезення, почнуть працювати «пільгові рейси» (по суботньому графіку). Відповідне рішення ухвалили члени комісії з питань ТЕБ та НС в ході останнього засідання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Як повідомив керуючий справами Володимир Святелик станом на 13 травня всі регіони України перейшли до «жовтої» зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19, тож ми маємо всі підстави для відновлення пільгового проїзду в Канівській громаді.

«Про те, не слід забувати, що перевезення мають здійснюватися з усіма карантинними вимогами – як за кількістю пасажирів, так і виключно за умови використання засобів індивідуального захисту. Велике прохання до людей старшого віку та до всіх, хто має пільги, намагатися за можливості менше користуватися громадським транспортом, адже станом на 14 травня ц. р., на лікуванні у Канівській багатопрофільній лікарні знаходиться 46 хворих, в тому числі на COVID-19 – 40 осіб», – наголосив Володимир Святелик.

Попередньо через карантинні обмеження у Канівській громаді було тимчасово призупинено безкоштовне перевезення пасажирів пільгових категорій (пенсіонерів за віком).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання встановлення тарифу на міський громадський транспорт розгляне виконком на черговому засіданні.