Питаннями відновного лікування хворих, а разом з цим і вторинної профілактики вирішує медична реабілітація. З огляду на зростання захворюваності населення слід думати про необхідність її впровадження в медичних закладах Канівської громади.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Важливим напрямком у медичній реабілітації є використання саме фізіотерапії. На всіх етапах відновної терапії, реадаптації і власне реабілітації повинні активно використовуватися фізичні методи – електротерапія, масаж, ЛФК, механотерапія, бальнеотерапія та інші. У хворих неврологічного та ортопедичного профілю фізіотерапія взагалі вважається основним засобом медичної реабілітації. До слова, фінансування пакету послуг з медичної реабілітації проводиться за рахунок коштів НСЗУ.

Зауважимо, початок створенням реабілітаційного відділення у Канівській багатопрофільній лікарні вже закладено.

«Першим кроком для відкриття такого відділення та отримання ліцензії на надання послуг медичної реабілітації є наявність відповідного спеціаліста. Тож ми вже замовили путівку на навчання для такого фахівця», – відзначила очільниця Канівської багатопрофільної лікарні Віра Шапошник.

Додамо, питання щодо впровадження одного з напрямків медичної реабілітації, а саме фізіотерапії, на базі Канівського Центру ПМСД вже порушувалося директором медичного закладу Наталією Горьовою. Однак функціонування такого напрямку можливе лише за наявності відповідної ліцензії.

Відтак, сподіваємося, що створення реабілітаційного відділення на базі Канівської багатопрофільної лікарні стане наступним кроком для покращення якості надання медичних послуг в нашій громаді.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Канівщині виявили 2 нових випадки захворювання на COVID-19.