Під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Володимира Святелика відбулися громадські слухання на тему: «Розгляд детального плану території під «Реконструкцію мостового переходу через р. Росава на 8+974 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-10/Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук, Черкаська область».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Як повідомила начальник управління містобудування та архітектури Лариса Артюк, згідно отриманої інформації від Служби автомобільних доріг на підставі проведеного обстеження несучих конструктивів об’єкта, зазначений мостовий перехід перебуває в аварійному стані, відповідно виникає потреба у його реконструкції.

Метою розроблення детального плану території під реконструкцію мостового переходу через річку Рось є обґрунтування потреби формування додаткової земельної ділянки із визначенням її цільового призначення, зображення існуючої земельної ділянки її функціонального використання; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

«Детальним планом території передбачається розширення смуги узбіччя шляхом насипу ґрунту та її укріплення, а також проведення комплексу робіт щодо благоустрою (заміна відбійників, огорожі, влаштування пішохідних переходів, встановлення дорожніх знаків, освітлення) та озеленення території та категорія дороги не змінюється», – зазначила Лариса Артюк.

Підбиваючи підсумки слухань Володимир Святелик ознайомив присутніх з проектом Резолюції громадських слухань та зазначив, що пропозиції до даного проекту надаються громадянами у письмовому та електронному вигляді з 07 серпня по 21 серпня 2021 року із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Слід додати, згідно вимог статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», в зв’язку із відсутністю містобудівної документації на зазначеній частині території потрібне розроблення детального плану території під «Реконструкцію мостового переходу через р. Росава на км 8+974 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-10/Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук, Черкаська область».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині посадовця автодору затримали під час отримання хабара у 40 тис.дол. (фото).