Рішення «Про заборону використання піротехнічних виробів побутового призначення на території Канівської міської територіальної громади» ухвалили депутати Канівської міської ради на останньому засіданні сесії.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Питання використання піротехнічних виробів гостро постало після новорічних свят, коли жителі Канівської громади у соцмережах почали масово скаржитися на шкоду, яку завдають дані вироби для людей, тварин та навколишнього середовища.

Враховуючи громадську думку та масове обурення жителів міста у соцмережах, було ухвалено відповідне рішення з метою попередження нещасних випадків, заподіяння мешканцям та гостям громади фізичної, психологічної та моральної шкоди, охорони навколишнього природного середовища.

«Разом з тим здійснювати їх реалізацію можуть заклади, які мають відповідну ліцензію. Продаж без ліцензії заборонено. На сьогодні у Каневі не має ніхто», - наголосив депутат Володимир Коржов.

На території Канівської громади забороняється використання піротехнічних виробів суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення, а також іншим юридичним і фізичним особам в межах території Канівської міської територіальної громади. Вказаним у рішенні суб’єктам також необхідно буде проводити попереджувальну роботу з відвідувачами щодо недопущення застосування ними піротехнічних виробів.

Депутати також вирішили, що для забезпечення жорсткого контролю щодо недопущення використання і незаконної реалізації піротехнічних виробів необхідно долучити працівників Канівського відділення поліції спільно з відділом екології та муніципального контролю.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що подальшу роботу КП «Авто-ріка» будуть розглядати на депутатській комісії.