Голова районної державної адміністрації Юрій Розе провів засідання комісії районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто питання про заходи щодо запобігання поширенню на території району коронавірусу CoVІD-19.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію  Канівської РДА.

У засіданні комісії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Дурицький, голова районної ради Микола Зоць, заступник директора КНП «Канівський ЦПМС» Лариса Ханько, головний лікар НКП «Канівська центральна районна лікарня» Віра Шапошник, начальник Канівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Анатолій Баландюк, старший інспектор сектору містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Володимир Гуров.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» комісія вирішила:

- установити з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території району карантин, заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачами;

- на період епідемічного підйому заборонити проведення культурно-масових, розважальних, спортивних заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

Повну інформацію щодо рішення комісії РДА з питань ТЕБ та НС буде висвітлено згодом.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що голова ОДА повідомив про заходи, які будуть вжиті для протидії поширенню коронавірусу  на Черкащині.