У рамках підготовки навчальних закладів Канівської міської територіальної громади до нового навчального року нещодавно завершилися роботи з облаштування автономної пожежної сигналізації в спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Днями за участі провідного інспектора відділу запобігання надзвичайних ситуацій Сергія Мусієнка, директора ТОВ «Укртехнобез» Романа Харченко та представника відділу освіти Людмили Анісімової було проведено її перевірку та підключено до пульту пожежного спостерігання.

Директор навчального закладу Валентина Мартинович зазначає, що належний рівень пожежної безпеки – основне завдання адміністрації школи.

«Як керівник навчального закладу я прагну створити умови для відповідного навчання та забезпечення належного рівня пожежної безпеки. А завдяки спільним зусиллям міського голови Ігоря Ренькаса та депутатського корпусу ось нарешті і в нашій школі встановлено пожежну систему оповіщення», - відзначила Валентина Мартинович.

Міський голова Ігор Ренькас в свою чергу підкреслив, що кожного року необхідно виділяти кошти з міського бюджету та встановлювати системи сучасної пожежної сигналізації хоча б в одному закладі освіти Канівської  громади, адже це насамперед безпека наших дітей.

«Я ставлю пріоритетне завдання перед керівниками відділу освіти та фінансового управління виконавчого комітету фінансувати ці роботи в першу чергу», - додав Ігор Ренькас.

До слова, загальна вартість обладнання пожежної сигналізації в СШ №6 склала 300 тис. грн., які було виділено з міського бюджету.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що активісти провели суботник на березі Дніпра навпроти 206 Дивізії (фото).