Дерматоскопічні дослідження проводить висококваліфікований лікар-дерматоловенеролог Ровдич Микола Миколайович.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської ЦРЛ.

У 2021 році із 12 січня бажаючі пройти обстеження можуть звертатися з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 13:00 в кабінет 206 поліклінічного відділення.

Дерматоскопічне дослідження на сьогодні вважають надійним інструментом профілактики злоякісних уражень шкіри. Завдяки дерматоскопу ділянка, що досліджується, збільшується у кілька разів. Таким чином лікар може з’ясувати особливості конкретної родимки чи плями: оцінити колір, рівність країв, зовнішній вигляд. Якщо структура неоднорідна, несиметрична, не має чітких меж, то це, як правило, говорить про її злоякісний характер.

Цей метод дослідження не має протипоказань, однак застосовується він тільки на ранніх стадіях захворювання. Перш за все рекомендується проводити дослідження особам зі світлою шкірою, які мають більше 5 родимок, особливо якщо їх розмір перевищує 5 мм.

Також регулярні обстеження потрібні людям, що мають спадкову схильність до новоутворень. Але також варто знати: меланома може виникнути в будь-якої людини, зокрема і без сімейної історії онкологічних захворювань.

Дерматоскопія дозволяє також обстежити інші захворювання шкіри і провести діагностику бородавок, папілом, пігментних невусів.

Канівська ЦРЛ є одним з переможців конкурсу для медичних закладів «Спільнодія Черкащини», за результатом якого отримали дерматоскоп.

Адміністрація КНП «Канівська ЦРЛ» виражає щиру вдячність всім засновникам та благодійникам проєкту «Спільнодія Черкащини» за надані можливості медичному закладу отримати необхідне медичне обладнання для збереження здоров’я людей. Оскільки здоров’я людини – це неоціненний скарб, тому не втомимося дякувати всім благодійникам, завдяки яким це стало можливо.

Немає опису світлини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що представник Офісу Президента проінспектував хід проведення капітального ремонту приймального відділення Канівської ЦРЛ (фото).