Відповідну проектно-кошторисну документацію із загальним бюджетом реалізації проекту 1 308, 234 тис.грн. було затверджено в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

820 тис.грн. на проведення ремонтних робіт в школі №4 виділено з державного бюджету – це субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Також в ході засідання було затверджено проектно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт системи опалення комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №6 «Теремок» Канівської міської ради Черкаської області в сумі 1488,781 тис.грн. та «Капітальний ремонт магістрального водоводу села Яблунів Канівської ОТГ Черкаської області» в сумі 904,766 тис.грн.

Останній передбачає ремонт 1,2 км водоводу центральної вулиці Яблунева і може реалізуватися також за рахунок часткової субвенції з державного бюджету - на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Канівській ОТГ.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міські чиновники звітуються, що цього річ вдалося заасфальтувати понад 12 тис.кв.м. доріг Канева.