За підтримки МХП у групі «Калинка» дитячого садочку «Теремок» у Каневі з’явилися нові шафи для перевдягання діток. Придбати їх вдалося завдяки фінансуванню Фонду «МХП – Громаді» та коштам батьків.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

«Це була наша ключова потреба. Старі шафи не змінювалися з початку роботи садочка, тож вони були у незадовільному стані. Ми їх, звісно, разом з батьками намагалися підтримувати хоча б якось, ремонтувати, але це не дуже допомагало», – зауважила вихователь групи Надія Хоменко.

Тепер же в кімнаті облаштовано 28 гарних яскравих шаф та стільки ж лавочок. Вони сучасні, зручні та естетичні й дуже сподобались їх теперішнім власникам. «Діти неймовірно зраділи! І хоча вони вже у випускній групі, все ж чудово, що матимуть таке благо хоча б в останній рік відвідування садочка», – додала пані Надія.

Загальна вартість проєкту склала близько 25 тис. грн. Понад 19 тисяч виділили у Фонді «МХП – Громаді», а решту – зібрали батьки.

До речі, неодноразово допомагали «Теремку» і на Миронівській птахофабриці. Протягом минулого та нинішнього року коштом підприємства тут було реалізовано кілька ініціатив з покращення побутових умов та можливостей для навчання.

На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що завдяки участі в мікрогрантовому конкурсі «Час діяти, Канівщино!» на базі канівського коледжу створили клас-студію відео журналістики (фото).