Відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та інших нормативно- правових документів проводиться приписка до призовної дільниці при Канівському ОМТЦК та СП (військкомат) громадян України чоловічої статі 2004 року народження, яким у рік приписки виповнюється 17 років.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського ОМТЦК та СП.

Приписка проводиться для взяття на військовий облік і визначення придатності до проходження військової служби та вивчення особистих якостей.

До призовної дільниці громадяни України особисто прибули до військового комісаріату в строк, зазначений у повістці, та подали необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України.

У зв'язку з COVID- 19 медична комісія була проведена в закладах КНП «Канівського МЦПМСД» та КНП «Канівська багатопрофільна лікарня».

Фахівцями територіального центру комплектування й соціальної підтримки було проведено психологічне тестування та морально - психологічний відбір юнаків. Надано інформацію про можливості, переваги та умови вступу до вищих військових навчальних закладів.

Громадяни, які пройшли приписку до призовної дільниці отримують відповідний військово-обліковий документ - посвідчення про приписку до призовної дільниці, який потрібен для подальшого здобуття освіти,отримання посвідчення водія, офіційного працевлаштування роботу та інше.

May be an image of 2 людини та people standing

May be an image of 1 особа, sitting, стоїть та у приміщенні

May be an image of 6 людей

May be an image of 4 людини, people sitting, people standing та у приміщенні

May be an image of 1 особа та стоїть

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що стипендію із міського бюджету отримуватимуть жителі Канівської громади, які відзначили 100-річний ювілей.