Із нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулася низка заходів для осіб даної категорії.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Днями відбувся тренінг для осіб з інвалідністю «Шлях до успіху». Метою тренінгу було визначення складових успіху; прагнення до саморозвитку, самовдосконалення тощо.

У ході тренінгових вправ учасникам заходу надали можливість усвідомити та сформувати особисте бачення реалізації ними власного успіху; спланувати реальні кроки для реалізації цієї мети на підвищення самооцінки та впевненості у власних силах.

Участь у заході взяли 16 осіб з інвалідністю.

«За одинадцять місяців 2019 року послуги служби зайнятості отримали 115 безробітних громадян з інвалідністю. За сприяння Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості знайшли роботу 20 представників цієї категорії. До робіт тимчасового характеру було залучено 36 громадян з інвалідністю.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням філії у січні-листопаді 2019 року проходили 6 безробітних. Профорієнтаційні послуги отримали 113 осіб.

До речі, на початку грудня 2019 року 51 особа з інвалідністю мала статус безробітного», - зауважила директорка філії Надія Коломієць.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівських школярів на екскурсії ознайомили із професією медика.