У рамках акції «Роль жінки в суспільстві» у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання клубу для жінок  «Гармонія».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Цього разу зустріч була присвячена темі «Формування у жінок позитивної самооцінки та активних дій у ситуації безробіття».

Під час виконання тренінгових вправ учасниці визначали та аналізували складові бар'єрів на шляху професійної реалізації, вчилися задавати цілі, мріяти, підвищувати самооцінку.

«Обговорюючи можливості професійної реалізації, самопошуку та працевлаштування, учасниці клубу дійшли висновку, що така клубна робота сприяє розширенню професійного кругозору, інформаційній обізнаності стосовно ринку праці тощо, - розповідає Лариса Тулумбасова, провідний фахівець з профорієнтації.

Тепла дружня атмосфера, доступність інформації, доброзичливість тренера та учасниць сприяли усвідомленню необхідності змін у собі та активізації власної життєвої позиції.

May be an image of 1 особа, sitting, стоїть та у приміщенні

May be an image of одна або кілька осіб, люди стоять, people sitting та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на чверть зросла кількість зареєстрованих безробітних на Канівщині цього року.