Директор Канівського Центру реабілітації дітей із інвалідністю висловила вдячність благодійникам, які долучилися до придбання меблів та посприяли в організації свята Весни.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на лист вдячності директора Канівського Центру реабілітації дітей із інвалідністю Валентини Гребенюк.

Нещодавно у Канівському Центрі реабілітації дітей із інвалідністю відбулося свято Весни, на яке завітали близько 50 осіб.

Із вітальним словом до присутніх звернувся депутат Канівської міської ради Віктор Хоменко, який привітав присутніх із настанням весни та наближенням Великодня.

Дітки-вихованці Центру приготували до гостей святковий концерт, у межах представили мініатюру із символічним головним героєм Весною, вірші та пісні, присвячені матерям.

Привітати діток прийшли працівники РБК із своїми вихованцями – народним естрадним ансамблем «Почуття» - керівники Бардан Еліна, яка й проводила свято, та Бардан Анатолій.

Наприкінці свята дітей почастували солодощами та фруктами, що були придбані за кошти підприємців-благодійників: Олени Воюцької, Віктора Хоменка, Василя Зубка, Олексія Семеніста, Галини Максимів, Сергія Петренка, Всі вони долучилися ще й до придбання меблів у кабінет «Умілі ручки».

Також кожен вихованець Центру після свята отримав до Великодня святковий подарунок від народного депутата України Владислава Голуба.

Слова щирої вдячності висловлюємо також товариству «Друзі Канева» із німецького міста Фірзен в особі Фріца Маєса за подарункові набори, які отримала кожна дитина.

«Ми, працівники Центру реабілітації дітей із інвалідністю, тішимося, що у Каневі є охочі  долучитися до благодійності», - зазначено у листі.

   

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські школярі отримували практичні знання у Михайлівському лісництві (фото).