Стипендіальна комісія назвала імена студентів Канівського вищого професійного училища, які отримали іменну стипендію від канівського нардепа Владислава Голуба.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Канівського ВПУ у Facebook.  

«В листопаді 2018 року в нашому навчальному закладі пройшла зустріч з народним депутатом Владиславом Голубом. Зустріч з ним була цікавою, наповненою діалогом не тільки з інженерно-педагогічним складом, а й з учнями училища.

Владислав постійно підтримує молодь, та вважає, що сьогодні треба саме молоді дати можливість створити таку країну, в якій вона може повноцінно реалізувати свій потенціал. Свою підтримку активних та завзятих учнів він втілив у іменні стипендії.

Тому, за рішенням стипендіальної комісії, за активну участь в навчально-виховному процесі, за високі досягнення в навчанні та активну життєву позицію, іменними стипендіями навчальний заклад відзначив наступних учнів:
в листопаді – Алла Мейта, Оксана Цюра, Вадим Підмогильний, Євген Стороженко, Ян Літовченко.
в грудні - Вадим Підмогильний, Євген Стороженко, Роман Осауленко, Олександр Пух, Альона Мороз.

Також, за поданням Владислава Голуба, на наш навчальний заклад було виділено 30 тис. грн. для придбання музичного обладнання.

Дякуємо за підтримку професійно-технічної освіти та сподіваємося на подальшу підтримку майбутніх професійних кадрів», - зазначено у пості.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що студентам двох канівських навчальних закладів виплачуватимуть іменні стипендії.