Загалом від приватних підприємців, підприємств міста і району та простих жителів було зібрано понад 800 тис.грн. Окрім апаратів ШВЛ кошти було спрямовано на придбання кисневих концентраторів, інших засобів захисту, а також на ремонт апаратів ШВЛ, які вже були на обліку Канівської ЦРЛ.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.
У березні Канівський міський голова Ігор Ренькас звернувся до населення, підприємств та підприємців міста і району із закликом збирати кошти на першочергові закупівлі для Канівської ЦРЛ для боротьби з коронавірусом. Йшлося насамперед про придбання двох апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) та двох кисневих концентраторів, загальна вартість яких складає близько 2 мільйонів гривень.
Якщо інше обладнання доставили вже давно, то апаратів ШВЛ ніде просто не було в наявності. Нарешті, у вівторок, 30 червня апарати штучної вентиляції легень доставили до Канева.
Поставник обладнання – ТОВ «Медгарант». Вартість апаратів ШВЛ складає 1,5 млн.грн. Це, зокрема, за рахунок: 400 тис грн. - від громади міста та району, 325 тис.грн. – надійшло з області, по 435 тис.грн. виділило місто і район.
Розташували їх у палатах для інтенсивного лікування в інфекційному відділені Канівської ЦРЛ. Обладнання перевірили та схвалили реаніматологи, які безпосередньо й працюватимуть з ними, рятуючи людські життя.
Акумулятори ШВЛ імпортні, виготовлені у Сполучених Штатах Америки. Кожен апарат обладнаний ще й акумулятором, що дає змогу забезпечити безперервну роботу протягом 3-4 годин, навіть за відсутності струму.
«У реанімаційному відділенні маємо три апарати ШВЛ, але за свою практику ще не було, щоб усі були задіяні одночасно. Два, пам’ятаю, було, але три – ніколи», - зауважив лікар-реаніматолог Андрій Лозицький.
Всього на території Канівської ЦРЛ на сьогодні є 7 апаратів штучної вентиляції легень. Нагадаємо, один апарат ШВЛ у квітні ц.р. передала ПАТ «Миронівський хлібопродукт».
«На мою думку цього цілком достатньо. До другої хвилі пандемії вірусу COVID-19 ми готові, але сподіваємося, що вона не буде сильнішою за попередню», - наголосила головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник, висловлюючи вдячність усім, хто долучився до збору коштів для придбання обладнання, зокрема, та боротьби з коронавірусом в цілому.
Також, користуючись нагодою, головний лікар порушила питання придбання кондиціонерів та облаштування пандусів для інфекційного відділення.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Черкащині зафіксували 3 нові випадки захворювання на COVID-19.
А парк побратимів тягне бабки із бюджету бо він дуже необхідний. Існуючий парк на набережній що в такому гарному стані?
Цікаво скільки незаангажована і не зацікавлена сторона пролобіювала залучення коштів в пар на лимарці? У період пандемії.
Клаптик асфальту на скейт-парку – 1 млн.113 тис. грн.
http://kanos.com.ua/na-vyhidnyh-vidkryly-skejt-park-na-naberezhnij-foto/
Скільки цей раз заплатила Шапошник, щоб залишитися на посаді!? І депутати не зібралися на сесію? Це кому скільки треба заплатити? При її керівництві лікарі ходять п’яні на роботу, інші лікарі купляють машини ціною 500 000 тис!!! Це нормально!!! Аууу влада????
Жаба давить? Тобі не купити машини і за 20 тисяч.
Жаб в селі і так багато!!! Селян, по такому не розстраюється!
А чим так інфекція вислужилася, бо там її сестри працюють!
Збирала громада, а на фото РоЗо і Реня! Чого інших незапросили, на запуск апарату? Бо непонімають, а це специ. Будущі інфікціоністи.